Veri Birimi

İngiltere’nin önde gelen programlama okulu ManchesterCodes işbirliğiyle geliştirilen müfredatımız,
BBC ve Booking.com gibi endüstri liderlerinin kullandığı revaçta olan teknolojileri kapsamaktadır.

24

Hafta

288

Ders Saati

10

Aşkın proje

Referanslar

Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor

testimonial

Cyprus codes team olarak yapılan bu kursda verilen eğitimden çok memnunum 6 aylık kısa bir sürecin içinde 0 dan junior developer olmamızı sağlayan hocalarımız sayesinde hayata bakış açımız değişti ve şu andaki meslek yönelimimi yazılım mühendisliğine çevrildi.
Verilen dersleri anlatımı ve yapım eğlencesi açısından konuya hakim olabilmemizi çok güçlü olmuştur, hocaların öğrencilere verdiği ilgi ve efor sayesinde "yazılım nedir" sorusunu soran 7 den 70 e herkesin bu kursu aldıktan sonra yazılım bilgisini çok güçlü bir şekilde arttıran eğlenceli bir kursdur.

Erto Coskuner

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
testimonial

Öncelikle Cyprus Codes yazılım mühendisliği kursundan çok memnun kaldım. İçerik ve anlatıma ek olarak Cyprus Codes'u diğer eğitimlerden ayıran en büyük özellik, öğrencilerin takıldığı noktalarda, eğitmen ve diğer öğrencilerin bulunduğu platformda sorularımıza yanıt bulabilmek olmuştur.
Ayrıca kursun diğer bir katkısı, yazılım için doğru araştırma tekniklerini öğrenmek olmuştur. Bu sayede yazılım bilgimi geliştirmeye devam ediyorum. Cyprus Codes ailesine teşekkür ederim.

Erhan Ersoy

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
testimonial

Kursa başlarken her ne kadar eğitim kadrosnunun yurt dışı tecrübesi olsa da, bir takım şüphelerim vardı. Kurs başladıktan kısa bir süre sonra, hem eğitim kadrosunun ilgi ve alakası hem de kullanılan iletişim platformundaki (Slack) ekip arkadaşlarımın yardımlaşması ile bu şüphelerimin yersiz olduğunu anladım.
Bu süreçte hem kendi başıma doğru kaynaklarla kod yazmayı hem de projelerle problem çözme becerilerimi geliştirmemde yardımcı olan CyprusÇodes eğitmenlerine ve grup arkadaşlarıma çok teşekkür eder, kursu dijital yetkinliklerini artırmak isteyen her yaştan insana memnuniyetle tavsiye ederim.

Rahmi Atalay

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
circle

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Kuzey Kıbrısın ilk ve tek yarı-zamanlı web ve mobil uygulama (web & mobile app) programlama kursu. Amacımız Kuzey Kıbrıs içindeki yetenekleri biraraya getirip, dünya standardlarında web ve mobil uygulamalar geliştirmek.

Kursumuza 16-60 yaş arası herkes muracaat edebilir.

Kursumuza yazılım sektöründe kariyer yapmak isteyen herkes katılabilir. CyprusCodes programlama okulunun kapıları yazılım dünyasına ilk kez adım atacak olanlar, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar veya sektörde aktif çalışan ve bilgisini güncellemek isteyenler herkese açıktır. Orta seviyede İngilizce bilmeniz size avantaj sağlayacaktır.

Kurs saatlerimiz çalışan bireyler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Bu bağlamda dersler Pazartesi - Çarşamba 18.30 - 21.30 saatleri arasında gerçekleşecek olup Cumartesi günleri 10.00 - 16.00 saatleri arasında da öğrencilere gerekli destek sağlanacaktır.

Başvurularımız başlamıştır! Güncel haberlerden faydalanmak için İnstagram ve Facebook üzerinden CyprusCodes sayfasını takip edebilirsiniz.

Hayır! Web sitesi e uygulama oluşturmak için mantıklı düşünmek daha önemlidir ve okulda öğrendiğiniz matematik kursumuz boyunca size yeterli olacaktır.

Evet, kurs bitiminde başarılı öğrencilere CyprusCodes Akademi Katılım Sertifikası ve CyprusCodes Akademi Başarı Sertifikası verilecektir.

Evet! Kursumuz başlangıç seviyesindekiler için uygundur ve herhangi bir programlama deneyimine gereksinim yoktur.

Kursa katılacak öğrencilerin yanlarında laptop getirmeleri yeterli olacaktır. Öğrencilerin ders akışını ve programlama dilini tam olarak yakalayabilmeleri için orta seviyede İngilizce yeterlilikleri olmalıdır.

Hayır. Ders dokümanlarına kursdan sonra bile internet üzerinden erişiminiz olacaktır.

6-12 kişi arası.

Evet. Kursun sonunda, işverenlerin bakabileceği kişisel GitHub hesabınızda en az 10 projeniz olacak. Yazılım Mühendisi portföyleri için standart yaklaşım budur.

"Yardım Formu" cumartesi gunleri tüm gün gerçekleşen online bir destek toplantısıdır. Burada aklınıza gelebelicek tüm soruları sorabilir ve kurs sırasında verilen projeleri yaparken takıldığnız kısımlar icin yardım bulabilirsiniz.

Evet. Başarılı öğrencileremize kariyerlerinin ilk adımında destek olabiliyoruz.

Evet.

Hayır. Yardım Forumu tamamen size ekstradan destek saglamak icin gercekleşiyor. Biz herzaman, gerek soru sormak; gerek başkalarının sorularını yanıtlamak adına, yardım forumlara katılmanızı teşfik ediyoruz ama herhangi bir zorunluluk asla yok.

İletişim formu

Daha fazla bilgi almak mı istiyorsun?
Biz seni arayalım!